Generali Sigorta Dağıtım Kanalları ile Buluşuyor

Generali Sigorta, önemli dağıtım kanalları olan acente ve brokerları ile yıl içinde çeşitli etkinliklerde bir araya geliyor ve onlar için önemli yatırımlar yapmaya devam ediyor. Generali Sigorta’nın üst yönetimi ile tanışma ve yeni projelerin görüşülmesi için, 11 Temmuz'da Renaissance İstanbul Polat Bosphorus’un muhteşem manzarasında gerçekleşen özel davete Generali Sigorta üst yönetimi, Satış Kanalı ve Nart Broker yöneticileri katıldı.

Generali Sigorta Genel Müdürü Maurizio Pescarini, Nart Broker Yönetim Kurulu Başkanı Levent Nart ve değerli ekibi ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti: “Yeni göreve gelişim sonrası değerli iş ortaklarımızla tanışmak, yıl içinde elde ettiğimiz başarılı sonuçları kutlamak ve geleceğe dair yeni plan ve projelerimizi konuşmak üzere bir araya geldiğimiz bu organizasyonda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Müşteri - acente ve broker - sigorta şirketi arasında güvene dayalı ilişkiler kurulmasının şirketlerin başarıya ulaşmasında önemli bir etken olduğunu düşünüyoruz. Karşılıklı değer yaratma ve paylaşım ortamı oluşturulması brokerlarımız ile olan ilişkimizin olmassa olmazı. Bu nedenle daha seçici ve özenli davranarak oluşturduğumuz broker ağımızda niteliğe büyük önem veriyor ve verimliliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Generali yönetimi ile bir araya gelen Levent Nart yeni yönetim kadrosu ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Nart, memnuniyetini; “Bugün ve gelecekte Generali ailesi ile güçlü bir işbirliği içinde olmayı umuyoruz.” dedi. Şirketlerin düzenlediği bu tür toplantıların kurumsal hedefler ile kurum değerlerinin iş ortaklarımıza aktarılması konusunda büyük önem taşıdığını belirten Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Aydoğan, “Brokerlarımız şirketimizdeki temsilcileri ile sürekli iletişim halinde olsalar da, yöneticilerimiz ile bir araya gelerek yaptıkları görüşme ve paylaşımların karşılıklı fayda sağlayacağına inanıyoruz.  Artık geleneksel hale gelecek olan bu buluşmalarımızın başarılarımıza katkılarından ve yüksek performanslarından dolayı acente ve brokerlarımıza teşekkür etmenin güzel bir yolu olduğunu düşünüyoruz.” sözleriyle ifade etti.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(544)619-5851