Bursasporluların Kasko ve Trafik Sigortası, Anadolu Sigorta dan

Bursaspor, Anadolu Sigorta ile, taraftarlara özel olarak hazırlanacak Bursaspor Kasko ve Bursaspor Trafik Sigortası ürünlerinin çıkarılması konusunda anlaşmaya vardı. Bursaspor taraftarlarına özel olarak hazırlanan Bursaspor Trafik ve Bursaspor Kasko ürünlerinin imza protokolü, 31 Temmuz Pazartesi günü, kulübün yeni stadyumu Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda düzenlenen bir törenle gerçekleşti.

Törende, Anadolu Sigorta Genel Müdürü , Marmara Bölge Müdürü Kamil Demirel ve Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, protokole imza attı. Protokole göre Anadolu Sigorta, Bursaspor taraftarlarına özel kasko ve trafik ürünü hazırlayıp satışa sunarken, Bursaspor taraftarları da satın aldıkları her bir poliçe ile ek prim ödemeden hem araçlarını güvence altına alacak, hem de kulüplerine maddi destek vermiş olacaklar. Törende konuşan Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç imzalanan anlaşma ile Bursaspor’a destek vermekten duyduİlhami Koçkları memnuniyeti vurguladı. İlhami Koç; Anadolu Sigorta’nın spor kulüpleriyle olan işbirliğinin son halkasını, Türk futbolunun köklü kulüplerinden Bursaspor’un oluşturduğunu ifade etti. Bursaspor’un sportif başarılarını daha da artıracağına ve Bursasporluların bu ürüne sahip çıkacağına inandığını ifade eden İlhami Koç, imzalanan bu protokolün, Bursaspor’un gücünü pekiştireceğini söyledi. Sözlerini, yapılan iş birliğinin her iki camia için de hayırlı olmasını dileyerek bitirdi.

Katkılarından dolayı Anadolu Sigorta’ya teşekkür eden Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay ise, yapılan iş birliğinin Bursaspor’a büyük faydalar sağlayacağını belirtti. Ali Ay, Bursaspor’un başarısının, elde edeceği ekonomik destek oranında, büyüyeceğini ifade ederek; bütün taraftarlara, Bursa’daki iş çevrelerine ve Bursalılara çağrı yaptı, onları Bursaspor Kasko ve Trafik ürünlerini almaya davet etti.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(544)619-5851